Bal gimnazjalny 2018

We wtorkowe popołudnie 12 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Korczynie odbył się V Bal Gimnazjalny zorganizowany przez trzecioklasistów oraz ich rodziców. Ten dzień był wyjątkowy w szczególności dla uczniów klas III gimnazjalnych, którzy niedługo opuszczą mury szkoły. Dziewczęta w olśniewających wieczorowych sukniach , chłopcy w stylowych garniturach, a także stosowne dekoracje sali balowej wprowadziły uczestników w odpowiedni nastrój uroczystości.

Wszystkich zgromadzonych przywitała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Karolina Guzik, dziękując w imieniu uczniów za wspólnie spędzone lata i podkreślając rolę wszystkich nauczycieli w procesie kształcenia i wychowania młodego pokolenia.

Następnie uczniowie zatańczyli poloneza, po czym zaprosili swych wychowawców: Martę Malinowską (kl. III a), Agnieszkę Kowalczyk (kl. III b), Alicję Delikat (kl. III c) do obejrzenia krótkich filmów, nawiązujących do dziewięciu lat razem spędzonych w korczyńskiej szkole. Po zrobieniu pamiątkowych zdjęć nadszedł czas na poczęstunek, który dał siłę do tego, by przez kolejne godziny bawić się w rytm przebojów przygotowanych przez DJ-a Vituchę.

Wychowawczynie zostały obdarowane przez swych uczniów gorącymi życzeniami, kwiatami oraz muzycznymi dedykacjami. Nie zabrakło też licznych, zabawnych konkursów, w które zostali zaangażowani i uczniowie, i nauczyciele. Emocje sięgały zenitu, nie obyło się bez łez i wzruszenia. Wszyscy bawili się doskonale, włączając w to opiekunów.

Wspaniała zabawa zakończyła się o północy.

Ta uroczystość na zawsze pozostanie w pamięci jej uczestników.

Oliwia Pelczar klasa III b

zdjęcia: Jakub Gutkowski

Tags: bal gimnazjalny