Konkurs Wielkanocny rozstrzygnięty

Samorząd Uczniowski zorganizował coroczny konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną.
Jury, złożone z  członków Samorządu Uczniowskiego oceniło 21 prac. Autorzy trzech najbardziej interesujących stroików otrzymali nagrody w postaci voucherów do Empiku. Komisja konkursowa przyznała 3 wyróżnienia. Wszystkim uczestnikom wręczono słodki upominek.

Czytaj dalej

Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt

26 marca w Krościenku Wyżnym rozegrano powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt. Po emocjonującej walce zajmujemy drugie miejsce.
Drużyna wystąpiła w składzie: Judyta Danilczuk, Agata Danilczuk, Zosia Gazda, Jagoda Szczygieł, Lena Gonet, Laura Ochwat, Julia Bajgrowicz, Oliwia Bokowy, Wiktoria Prajsnar oraz Maria Janas.
Brawo dziewczęta! Gratulujemy!

Czytaj dalej

Gminne Konkursy Wielkanocne

26 marca w Dworze Szeptyckich w Korczynie nagrodzeni zostali laureaci Gminnych Konkursów Wielkanocnych, wśród których znalazło się 10 uczniów naszej szkoły.

Czytaj dalej

Turniej minisiatkówki dziewcząt Kinder+Sport

23 marca w hali MOSiR w Jaśle odbył się kolejny turniej minisiatkówki dziewcząt Kinder+ Sport w kategorii "dwójek" i "trójek". W zawodach rywalizowało 7 zespołów z naszej szkoły, które zaprezentowały się z bardzo dobrej strony.
W "dwójkach" awans do półfinału wojewódzkiego uzyskała para Martyna Zywar i Zuzia Burek. Blisko awansu znalazła się "trójka" w składzie: Judyta Danilczuk, Agata Danilczuk, Zosia Gazda i Jagoda Szczygieł.

Czytaj dalej

I turniej eliminacyjny Kinder Joy of Moving (chłopcy)

21 marca w hali sportowej naszej szkoły rozegrany został I turniej eliminacyjny Kinder JOY OF MOVING  w minisiatkówce chłopców. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie. W gronie blisko 30 zawodników 3. miejsce wywalczył Alan Fryc, 5. miejsce Franiu Kruczek, 7. miejsce Antek Gazda, a 13. miejsce Patryk Bączar.

Czytaj dalej