Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Korczynie - relacja.

Zima to nie tylko narty, to także czas zmagań w dyscyplinach halowych. Kolejnym takim wydarzeniem był Halowy Turniej Piłki Nożnej rozegrany 8 marca na sali gimnastycznej naszej szkoły. Rywalizowali ze sobą uczniowie klas trzecich i czwartych szkoły podstawowej. W zawodach wzięło udział sześć drużyn ze szkół w Korczynie, Krościenku i Iskrzyni.

Zwycięzcami rozgrywek została drużyna czwartoklasistów ze szkoły w Krościenku, przed swoimi młodszymi kolegami. Na trzecim stopniu podium zameldowali się trzecioklasiści z Korczyny. Kolejne miejsca zajęli reprezentanci Iskrzyni, czwartoklasiści z Korczyny oraz druga drużyna klas trzecich naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki w postaci sprzętu sportowego wręczone przez gospodarza turnieju dyrektora Szkoły Podstawowej w Korczynie Artura Stodolaka.

Hubert Wierdak

zdjęcia: archiwum Szkoły Podstawowej w Korczynie

 

Tags: turniej, piłka nożna, puchar