Gminny Turniej Piłki Nożnej

29 maja w naszej szkole odbyły się piłkarskie rozgrywki chłopców – uczniów szkół z terenu Gminy Korczyna. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: kl. IV – VI oraz kl. VII – VIII. W turnieju wzięły udział reprezentacje szkół: Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Węglówce, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Iskrzyni, Szkoła Podstawowa im. prof. Pigonia w Komborni oraz oczywiście gospodarze turnieju - SP Korczyna.

Wszystkie drużyny, z zaangażowaniem oraz przy zachowaniu zasad Fair Play, dzielnie walczyły o jak najlepsze wyniki kolejnych meczów. Zawodnicy wykazali się wolą walki, prezentując przy tym ciekawe akcje strzeleckie. Nie zawiedli również kibice, którzy licznie przybyli na boisko szkolne, by dzielnie dopingować swoich faworytów.

 

Naszą szkołę reprezentowali:

Kl. IV – VI: Szymon Jórasz, Jan Sińczak, Kamil Jórasz, Aleksander Łuczyński, Max Uliasz, Mikołaj Pabisz, Igor Sabat oraz Szymon Wajda.

Kl. VII – VIII: Jakub Półchłopek, Fabian Inglot, Michał Janik, Miłosz Zych, Wiktor Urban, Jan Wierdak, Patryk Wojnar, Olaf Moskal oraz Kacper Kuliga.

A tak przedstawia się ostateczna klasyfikacja:

W kategorii klas IV – VI: I miejsce – SP Korczyna, II miejsce – SP Kombornia, III miejsce – SP Iskrzynia, IV - Węglówka

W kategorii klas VII – VIII: I miejsce – SP Korczyna, II miejsce – SP Iskrzynia, III miejsce – SP Węglówka, IV miejsce – SP Kombornia

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju, a naszym reprezentacjom serdecznie gratulujemy wspaniałych występów.

 

Tags: piłka nożna, zawody