Świąteczny turniej piłki siatkowej

Pomimo trwającej przerwy świątecznej uczniowie Szkoły Podstawowej w Korczynie odpowiedzieli na zaproszenie Krośnieńskiego Stowarzyszenia Siatkówki i stawili się na Świątecznym Turnieju Czwórek Siatkarskich. W zawodach wystartowało dziesięć drużyn z Podkarpacia i Małopolski. Na parkiecie swoje umiejętności  zaprezentowała spora grupa uczniów korczyńskiej podstawówki.  Stojąca na dobrym poziomie rywalizacja dostarczyła jej uczestnikom sporo emocji. Nasza drużyna w składzie: Michał Janik, Olaf Moskal, Nataniel Prajsnar i Patryk Wojnar zakończyła zmagania na wysokim piątym miejscu. W turnieju zwyciężyła drużyna Karpat Mosir Krosno, w barwach których zagrało aż czterech naszych uczniów: Aleksander Pelczar, Miłosz Zych, Filip Gazda oraz Jan Wierdak. Ten ostatni został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Tags: zawody, piłka siatkowa