Siatkarskie zmagania

Miniony tydzień był niezwykle pracowity dla adeptów siatkówki reprezentujących Szkołę Podstawową w Korczynie. W Krośnie swoją dyspozycję w meczach z Karpatami sprawdzili chłopcy rywalizujący w "dwójkach". Nabrali cennego doświadczenia  przed zbliżającymi się turniejami Kinder+Sport.

11. grudnia w Dukli walczyły dziewczęta w nieco opóźnionym przez pandemię turnieju upamiętniającym Odzyskanie Niepodległości. W silnie obsadzonych zawodach uplasowały się na bardzo dobrym piątym miejscu. Drużyna wystąpiła w składzie: Nina Pelczar, Aleksandra Kidawa, Julia Półchłopek, Aleksandra Zych, Maja Pelczar, Zuzanna Malinowska, Izabela Gazda.

12. grudnia w Jaśle rozegrano Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej "czwórek" siatkarskich. Świetną formę zaprezentowali nasi chłopcy zajmując dwa miejsca na podium. Pierwsza drużyna w składzie: Jan Wierdak, Aleksander Pelczar, Miłosz Zych, Jakub Kustroń  zwyciężyła bezapelacyjnie tracąc po drodze tylko jednego seta. Dzielnie walczyła druga "czwórka": Patryk Wojnar, Nataniel Prajsnar, Michał Janik, Olaf Moskal, która ostatecznie zajęła 3. miejsce. Wszystkim naszym uczniom gratulujemy znakomitej postawy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Tags: zawody, sport, piłka siatkowa