Wykaz zajęć pozalekcyjnych
Wykaz zajęć rozwijających zainteresowania uczniów
w Szkole Podstawowej w Korczynie w roku szkolnym 2019/2020
(W zajęciach przypisanych do poszczególnych klas – w miarę wolnych miejsc - mogą brać udział również chętni uczniowie z innych klas).
LP. |
Nazwa zajęć |
Imię i nazwisko nauczyciela |
Termin realizacji |
|
Dzień tygodnia |
Godzina/ lekcja |
|||
1. |
Zajęcia sportowe kl. VII – VIII |
Janusz Lenik |
Sobota |
8.00-9.30 |
2. |
Zajęcia sportowe kl. IV – VI |
Hubert Wierdak |
Sobota |
9.30–11.00 |
3. |
Kółko turystyczne kl. VIII |
Maciej Trzemżalski |
Poniedziałek |
12.45-13.30 |
4. |
Kółko turystyczne kl. VI |
Maciej Trzemżalski |
Poniedziałek |
14.35-15.20 |
5. |
Zajęcia rekreacyjno – taneczne IV-VIII |
Agata Pilecka |
Czwartek |
14.30-15.15 |
6. |
Kółko szachowe kl. VI |
Tadeusz Półchłopek |
Piątek |
13.35-14.20 |
7. |
Kółko szachowe kl. V |
Tadeusz Półchłopek |
Wtorek |
13.35-14.20 |
8. |
Kółko polonistyczne kl. VI |
Tadeusz Półchłopek |
Piątek |
12.45-13.30 |
9. |
Kółko fizyczne – kl. VII |
Edward Wołczański |
Sobota |
9.30-10.15 |
10. |
Kółko fizyczne – kl. VIII |
Edward Wołczański |
Sobota |
8.00-9.30 |
11. |
Kółko biologiczne – kl. VIII |
Maciej Trzemżalski |
Wtorek |
7.00-7.45 |
12. |
Kółko artystyczno- literackie |
Dorota Jakubik – Głód |
Wtorek |
7.00-7.45 |
13. |
Kółko z języka polskiego dla klas VIII |
Dorota Jakubik – Głód |
Czwartek |
14.30-15.15 |
14. |
Koło wolontariatu |
Dorota Jakubik – Głód |
Czwartek |
15.20-16.05 |
15. |
Kółko teatralne |
Jacek Zych |
Środa |
13.40-14.25 14.30-15.15 |
16. |
Kółko matematyczne – kl. VI |
Grażyna Wącław |
Wtorek |
13.40-14.25 |
17. |
Kółko matematyczne - kl. VII |
Grażyna Wącław |
Wtorek |
14.30-15.15 |
18. |
Kółko języka angielskiego – kl. VI b |
Sabina Mełech |
Środa |
12.45-13.40 |
19. |
Kółko języka angielskiego- kl. V |
Marta Malinowska |
Czwartek |
13.40-14.25 |
20. |
Kółko języka niemieckiego – kl. V |
Anna Barszczewska |
Czwartek |
13.40-14.25 |
21. |
Kółko języka niemieckiego – kl. VII |
Anna Barszczewska |
Piątek |
14.30-15. 15 |
22. |
Koło wolontariatu |
Ewa Sikora |
Czwartek |
15.20-16.05 |
23. |
Koło wolontariatu |
Alicja Pudło |
Czwartek |
15.20-16.05 |
24. |
Harcerstwo |
Agnieszka Kowalczyk, Janusz Paradysz |
Piątek |
16.00-18.00 |
25. |
SKO |
Anna Grzesik |
Ostatni wtorek miesiąca |
Od 12.45 / l.6, 7, 8, 9 |
26. |
Kółko informatyczne - kl. VII |
Konrad Kuliga |
Sobota (co drugi tydzień) |
8.00-9.30 |
27. |
Kółko informatyczne - kl. VIII |
Konrad Kuliga |
Sobota (co drugi tydzień) |
9.45-11.15 |
|
||||
Edukacja wczesnoszkolna |
||||
28. |
Kółko teatralne |
Paulina Biedka |
Piątek |
l. 5 |
29. |
Kółko recytatorskie |
Elżbieta Pałka |
Czwartek |
l. 5 |
30. |
Gry i zabawy przy muzyce |
Agnieszka Pelczar- Golonka |
Poniedziałek |
l. 5 |
31. |
Gry i zabawy |
Renata Brzezińska |
Piątek |
l.5 |
32. |
Kółko muzyczne |
Renata Brzezińska |
Czwartek |
l.5 |
33. |
Kółko plastyczne |
Wanda Florek |
Czwartek |
l. 5 |
34. |
Kółko plastyczno- muzyczne |
Maksymiliana Polakowska |
Wtorek |
l. 6 |
35. |
Gry i zabawy z elementami muzyki |
Jadwiga Pelczar |
Wtorek |
l. 6 |
36. |
Kółko plastyczno- techniczne |
Jadwiga Pelczar |
Czwartek |
l. 5 |
37. |
Zabawy z elementami muzyki |
Anna Wajda – Koper |
Poniedziałek |
l.5 |
38. |
Zajęcia muzyczno - recytatorskie z elementami języka angielskiego |
Anna Wajda – Koper |
Czwartek |
l.5 |
39. |
Tańce i piosenki |
Jolanta Kwiatkowska |
Czwartek |
l.5 |
Tags: komunikat