8 marca – Dzień Kobiet

"Raz do roku jest taki dzień,
który przemija jak piękny sen.
Wszystkie kobiety, panie i matki,
w dniu tym dostają pachnące kwiatki."

8 marca to wyjątkowy dzień w naszej szkole, dzień pełen uśmiechu i radości. Nie może być inny, bo to "Dzień Kobiet", święto wszystkich Pań, tych dorosłych i tych najmłodszych. Na tę szczególną okazję uczniowie kl. I c, pod opieką wychowawczyni - Jolanty Kwiatkowskiej, przygotowali wspaniały program artystyczny.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się podopieczni Domu Dziennego Pobytu Senior – Wigor wraz z opiekunkami, Panie pracujące w Urzędzie Gminy Korczyna na czele z Zastępcą Wójta Gminy – Panią Katarzyną Urbanek, Panie z Gminnego Zespołu Ekonomiczno- Administracyjnego, Panie z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Panie z Gminnej Biblioteki Publicznej. Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć Dyrekcji oraz Pań pracujących w naszej szkole, a także uczniów klas I-III wraz z Paniami Wychowawczyniami.

Mali artyści z zaangażowaniem recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz prezentowali piękne układy taneczne. Mimo tremy towarzyszącej występom przed licznie zgromadzoną publicznością, wszystko znakomicie się udało. W tak miłej i pełnej życzliwości atmosferze wszyscy świetnie się bawili. Z ust zaproszonych gości popłynęły słowa wdzięczności, podziękowań i uznania dla pracy młodych artystów i ich wychowawczyni. Występ nagrodzony został gromkimi, spontanicznymi brawami i pysznymi słodkościami.

Na zakończenie dyrektor szkoły - Pan Artur Stodolak - złożył wszystkim paniom życzenia z okazji ich święta i podziękował najmłodszym uczniom naszej szkoły za wspaniały występ.

Jolanta Kwiatkowska

Tags: Dzień Kobiet