Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

Drodzy UCZNIOWIE I RODZICE!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci".

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci! Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły. "Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!"

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, „MAŁY” SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

NIE ODBIERAMY TONERÓW ,  ŚWIETLÓWEK, LODÓWEK, ZAMRAŻAREK I DUŻYCH TELEWIZORÓW!

Termin akcji: do 16 lutego 2024 r. , w godzinach 8-15 koło recepcji w naszej szkole.

Zapraszamy!