Kadra pedagogiczna

Wykaz kadry pedagogicznej Szkoły Podstawowej w Korczynie z Oddziałami Gimnazjelnymi w roku szkolnym 2017/2018.

Stodolak Artur - dyrektor szkoły
Półchłopek - Pleban Dorota - wicedyrektor szkoły

  Nauczyciele  
lp. nazwisko i imię nauczany przedmiot
1. Barszczewska Anna język niemiecki
2. Bęben Ewelina pomoc nauczyciela
3. Bienia Agata matematyka
4. Brzezińska Renata edukacja wczesnoszkolna
5. Ks. Cichowlaz Dariusz religia
6. Delikat Alicja historia
7. Ks. Długosz Dominik religia
8. Flis Andrzej muzyka, zajęcia artystyczne
9. Florek Wanda edukacja wczesnoszkolna
10. Gazda Agata matematyka
11. Gazda Grzegorz wychowanie fizyczne
12. Gonet Sabina przyroda
13. Grzesik Anna język angielski
14. S. Horodecka Dorota religia
15. Jakubik Dorota język polski
16. Jurczyk Barbara edukacja wczesnoszkolna
17. Korona Alicja matematyka
18. Korona Magdalena język polski
19. Kowalczyk Agnieszka język niemiecki, wychowanie do życia w rodzinie
20. Kuras Katarzyna wychowanie w świetlicy szkolnej
21. Kwiatkowska Jolanta edukacja wczesnoszkolna
22. Lampara Lidia bibliotekarz
23. Lenik Janusz wychowanie fizyczne
24. Malinowska Marta język angielski
25. Mełech Sabina język angielski
26. Michalik Kozioł Jolanta język polski
27. Miziołyk Agnieszka pomoc nauczyciela
28. Moskal-Puz Barbara matematyka
29. Mróz Jolanta logopeda
30. Pałka Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
31. Paradysz Janusz geografia, historia, wychowanie do życia w rodzinie
32. Paradysz Tomasz wychowanie fizyczne
33. Pelczar - Golonka Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
34. Pelczar Jadwiga edukacja wczesnoszkolna
35. Pilecka Agata wychowanie fizyczne
36. Polakowska Maksymiliana edukacja wczesnoszkolna
37. Polakowski Piotr historia, wiedza o społeczeństwie
38. Potyrała Magdalena zajecia techniczne, zajęcia komputerowe
39. Półchłopek Tadeusz język polski
40. Prajsnar Magdalena język angielski
41. Prajzner Jerzy informatyka
42. Przewrocka - Półchłopek Danuta kierownik świetlicy, wychowanie w świetlicy szkolnej
43. Pudło Alicja przyroda
44. Sikora Ewa chemia, zajęcia komputerowe
45. Stodolak Elżbieta pedagog
46. Sznaj Edward religia
47. Świder Wojciech plastyka, zajęcia artystyczne
48. Trybus Natalia pomoc nauczyciela
49. Trzemżalski Maciej przyroda, biologia
50. Wajda Anna edukacja wczesnoszkolna
51. Waśko Anna język angielski
52. Wącław Grażyna matematyka
53. Wenda Wioletta nauczyciel wspomagający
54. Wierdak Hubert wychowanie fizyczne
55. Wojnar Jerzy wychowanie w świetlicy szkolnej
56. Wołczański Edward fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa
57. Wójcikiewicz Maria edukacja wczesnoszkolna
58. Zajchowska Dorota nauczyciel wspomagający
59. Zych Jacek język polski