Kadra pedagogiczna

Wykaz kadry pedagogicznej Szkoły Podstawowej w Korczynie z Oddziałami Gimnazjalnymi w roku szkolnym 2019/2020.

Stodolak Artur - dyrektor szkoły
Półchłopek - Pleban Dorota - wicedyrektor szkoły

  Nauczyciele  
lp. nazwisko i imię nauczany przedmiot
1. Baran Ireneusz, ks. religia
2. Barszczewska Anna język niemiecki
3. Bęben Ewelina nauczyciel wspomagający
4. Bienia Agata matematyka
5. Biedka Paulina edukacja wczesnoszkolna
6. Brzezińska Renata edukacja wczesnoszkolna
7. Czaja Łukasz, ks. religia
8. Flis Andrzej muzyka, zajęcia artystyczne
9. Florek Wanda edukacja wczesnoszkolna
10. Gazda Agata matematyka
11. Gazda Grzegorz wychowanie fizyczne
12. Gonet Sabina przyroda
13. Grzesik Anna język angielski
14. Horodecka Dorota, s. religia
15. Jakubik Dorota język polski
16. Jurczyk Barbara edukacja wczesnoszkolna
17. Korona Alicja matematyka
18. Korona Magdalena język polski
19. Kowalczyk Agnieszka język niemiecki
20. Kuliga Konrad informatyka
21. Kuras Katarzyna wychowanie w świetlicy szkolnej
22. Kwiatkowska Jolanta edukacja wczesnoszkolna
23. Lampara Lidia bibliotekarz
24. Lenik Janusz wychowanie fizyczne
25. Malinowska Marta język angielski
26. Mełech Sabina język angielski
27. Michalik Kozioł Jolanta język polski
28. Miziołyk Agnieszka pomoc nauczyciela
29. Moskal-Puz Barbara matematyka
30. Mróz Jolanta logopeda
31. Pałka Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
32. Paradysz Janusz geografia
33. Paradysz Tomasz wychowanie fizyczne
34. Pelczar - Golonka Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
35. Pelczar Jadwiga edukacja wczesnoszkolna
36. Pilecka Agata wychowanie fizyczne
37. Polakowska Maksymiliana edukacja wczesnoszkolna
38. Polakowski Piotr historia, wiedza o społeczeństwie
39. Potyrała Magdalena zajęcia techniczne
40. Półchłopek Tadeusz język polski
41. Prajsnar Magdalena nauczyciel wspomagający
42. Prajzner Jerzy informatyka
43. Przewrocka - Półchłopek Danuta kierownik świetlicy
44. Pudło Alicja przyroda
45. Sikora Ewa chemia
46. Sieniawska Monika nauczyciel wspomagający
47. Stodolak Elżbieta pedagog szkolny
48. Sznaj Edward, ks. religia
49. Świder Wojciech plastyka, zajęcia artystyczne
50. Trzemżalski Maciej przyroda, biologia
51. Wajda Anna edukacja wczesnoszkolna
52. Waśko Anna język angielski
53. Wącław Grażyna matematyka
54. Wenda Wioletta nauczyciel wspomagający
55. Wierdak Hubert wychowanie fizyczne
56. Wojnar Jerzy historia, wychowanie w świetlicy szkolnej
57. Wołczański Edward fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa
58. Zajchowska Dorota nauczyciel wspomagający, język polski
59. Zych Jacek język polski